Przenieś faksowanie online i prześlij swój numer faksu do eFax


Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij Formularz Zgłosszeniowy

Pola wymagane*
Podane dane wykorzystamy do skontaktowania się z Tobą w sprawie naszych usług, możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności i umowie z klientem.

Dlaczego warto przenieść numer faksu do eFax?

Faksowanie za pomocą eFax® jest łatwe i oszczędza czas i pieniądze. Wyeliminuj koszty związane z uruchomieniem faksu lub urządzenia wielofunkcyjnego (MFP), jednocześnie oszczędzając na dzierżawie faksu, papierze, dostawie faksu i konserwacji. Z ponad 11 milionami klientów na całym świecie jesteś w dobrych rękach.

 

green check

Prosty w użycu

Nie jest wymagane żadne oprogramowanie ani sprzęt.

green check

Bez ryzyka

Dzięki naszemu miesięcznemu kontraktowi możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

green check

Prywatny i bezpieczny

Wszystkie faksy są wysyłane bezpośrednio do skrzynki odbiorczej poczty e-mail, zapewniając poufność.

green check

Oszczędzać pieniądze

Zaoszczędź na opłatach abonamentowych, konserwacji i kosztach tonera.

green check

Mobilny

Faksowanie w podróży to najlepsza część posiadania wirtualnego systemu faksowego.

green check

Oszczędzaj czas

Nie pozwól, aby faksowanie spowolniło Cię. Faksuj za pomocą eFax i wróć do biznesu.

green check

RODO/GDPR

Zmniejsz ryzyko związane z faksowaniem poufnych dokumentów.

green check

Bez Papieru

Usuń całkowicie papier z procesu faksowania.

Przenieś swój numer faksu w 3 prostych krokach

Porting your existing fax number to eFax® couldn't be easier, all you need to do is provide us with the relevant information and we take care of the rest.

fax-online-icon

Wypełnij Formularz Zgłosszeniowy

Wypełnij powyższy formularz aby się z nami skontaktować

icon-mobile

Jeden z Naszych Przedstawicieli Handlowych Skontaktuje się z Tobą

Jeden z naszych przedstawicieli handlowych skontaktuje się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego od otrzymania zgłoszenia, aby uzgodnić warunki umowy i przesłać wymagane dokumenty.

Fax to Multiple Recipients

Wypełniasz Formularz Transferu

Po wypełnieniu wymaganej dokumentacji zespół ds. Obsługi Klienta prześle dokumenty do istniejącego dostawcy. Po zakończeniu procesu (zwykle po 2 - 4 tygodnie) nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą. W międzyczasie możesz wypróbować naszą usługę za darmo.

Powody, dla których małe firmy powinny migrować swoje faksy do chmury

Zaoszczędź na procesach faksowania

Kiedy zlecasz faksowanie do eFax, możesz wyeliminować koszty utrzymania faksu, dedykowanych linii faksu i oprogramowania - nie wspominając o kosztach pracowników oczekujących w kolejce na wysłanie faksu lub ponowne wybranie zajętej linii. eFax® może znacznie obniżyć ogólne koszty faksu.

Save money

Uproszczone zarządzanie faksem

eFax zapewnia pełną kontrolę administracyjną nad faksowaniem biznesowym - z intuicyjnego portalu internetowego. Możesz przypisać łatwe dodawanie lub usuwanie kont faksów, przypisywać klientom kody bilingowe, przypisywać wykorzystanie faksu według centrum kosztów i generować raporty aktywności faksu w dowolnym momencie.

simplify fax management

Popraw niezawodność faksu

Dzięki infrastrukturze faksu zleconej w chmurze i ekspertom w eFax - Twoja firma nie doświadczy awarii, przestojów lub innych problemów związanych ze starszymi procesami faksowania. Faksowanie Twojej organizacji po prostu zadziała.

improve fax reliability

Zwiększ bezpieczeństwo faksu

eFax wykorzystuje wysoce bezpieczne centra danych, Tier 3 i 4 na całym świecie, a także ulepszone szyfrowanie, takie jak TLS 1.2 dla przesyłanych faksów i AES 256-bitowy w stanie spoczynku - to wszystko aby zapewnić Twoim danym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

increase fax security

Zwiększ produktywność swojego personelu

eFax może pomóc zwiększyć wydajność pracowników, uwalniając ich z faksu - i umożliwiając im faksowanie przez e-mail z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu, nawet smartfona. Funkcje takie, jak automatyczne ponowne wysyłanie zajętych numerów, wiadomości e-mail z potwierdzeniem i konwersje PDF sprawiają, że faksowanie jest jeszcze łatwiejsze.

Boost productivity

Zachowaj swój istniejący numer faksu

Dzięki eFax możesz cieszyć się wszystkimi zaletami faksowania w chmurze, jednocześnie korzystając z numeru faksu, który klienci, dostawcy i inne strony już znają. Możemy przenieść istniejący numer faksu od operatora do usługi eFax. Nie musisz nawet aktualizować wizytówek ani strony internetowej!

keep existing number