O Nas

eFax uruchomił swoją usługę faksu internetowego z myślą o tym, by wykorzystać poręczność poczty elektronicznej i szybkość internetu dla ułatwienia klientom wysyłania i odbierania faksów. eFax stał się jedną z największych na świecie firm oferujących usługi przesyłania wiadomości przez internet, zapewniając faks przez pocztę elektroniczną ponad 11 milionom abonentów. Atrakcyjność naszej oferty i nasz sukces zbudowane są na trzech kluczowych elementach: najszerszym wyborze numerów telefonicznych; łatwości wysyłania i odbierania faksów i poczty głosowej za pośrednictwem poczty elektronicznej; oraz szybkiej, niezawodniej i bezpiecznej sieci komunikacyjnej.

graphic-devices-2

Szeroki zasób numerów

Oferowany przez nas szeroki zasób numerów gwarantuje, że nasi klienci mogą wybrać sobie najlepszy numer dla swoich potrzeb przesyłania faksów. eFax oferuje obecnie numery w ponad 4900 miastach na całym świecie, w 49 krajach na sześciu kontynentach.

Vast inventory of numbers

Łatwe w użyciu internetowy faks i poczta głosowa

Dzięki nam łatwiej jest naszym członkom wysyłać i odbierać faksy oraz pocztę głosową. Faksy i poczta głosowa przychodzą do naszych członków jako załączniki do wiadomości mailowych, dostępne wszędzie, gdzie mogą oni otworzyć swoją pocztę elektroniczną. Członkowie wysyłają faksy zwyczajnie załączając plik lub skan do wiadomości mailowej i adresując ją na numer faksowy odbiorcy.

Easy Internet faxing and voicemail

Szybka, niezawodna i bezpieczna sieć komunikacyjna

Członkowie korzystają z usługi przesyłania faksów i poczty głosowej za pośrednictwem naszej globalnej sieci najnowocześniejszych serwerów. Sieć eFax jest chroniona za pomocą opatentowanych technologii zapory firewall, redundancji i bezpieczeństwa, które zapewniają uptime 99,5%, czas dostarczenia 2-5 minut dla większości faksów oraz niezrównane bezpieczeństwo transmisji. Płatni członkowie mogą z łatwością kontaktować się z obsługą klienta przez pocztę elektroniczną lub telefon, gdzie 95% zgłoszeń jest załatwianych w czasie krótszym niż 2 minuty.

Fast, reliable, and secure communications network

Stale ulepszając i unowocześniając nasze usługi, eFax będzie nadal zapewniał swoim członkom komunikację za pośrednictwem faksu i poczty głosowej, aby mogli być w kontakcie zawsze i wszędzie.

 

Właścicielem i operatorem eFax jest j2 Cloud Services (NASDAQ: JCOM) lub spółki zależne tej firmy. Aby dowiedzieć się więcej o j2 Cloud Services, w tym o relacjach z inwestorami, komunikatach prasowych i możliwościach zatrudnienia, prosimy odwiedzić nas pod adresem http://www.j2.com.

Wypróbuj bez opłat!

Bez zobowiązań. Brak opłat konfiguracyjnych. Bez zbędnego ryzyka.

Rozpocznij darmowy okres próbny.

Zarejestruj Się Teraz